Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, Intertoll-Europe ZRt'nin bu web sitesini kullandığınızda Intertoll-Europe ZRt'ye verdiğiniz her türlü bilgiyi nasıl kullandığını ve koruduğunu belirler.

Intertoll-Europe ZRt, gizliliğinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu web sitesini kullanırken tanımlayabileceğiniz belirli bilgileri sağlamanızı istersek, bu bilgilerin yalnızca bu gizlilik beyanına uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Intertoll-Europe ZRt, bu sayfayı güncelleyerek bu politikayı zaman zaman değiştirebilir. Herhangi bir değişiklikten memnun olduğunuzdan emin olmak için belirli aralıklarla bu sayfayı kontrol etmelisiniz. Bu politika 16 Mayıs 2018 tarihinden itibaren geçerlidir

Hangi kişisel verileriniz işleniyor?

  • isim
  • telefon numarası ve e-posta adresi dahil iletişim bilgileri

Edinilen Bilgilerle Ne Yapıyoruz? 

Bu bilgilere ihtiyaçlarınızı anlamak ve size daha iyi bir hizmet sunmak için ve aşağıdaki nedenlerle ihtiyaç duyuyoruz:

  • Müşteri iletişim
  • Bilgileri hizmetlerimizi geliştirmek için kullanabiliriz.
  • Verileriniz 6698 sayılı KVKK ve ilgili ikincil düzenlemelere uygun olarak işlenecektir.

Saklama Süresi

Kişisel veriler, toplandıkları amaçlarla ilgili olarak gerekenden daha uzun süre saklanmamaktadır.

Güvenlik

Bilgilerinizin güvenliğini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yetkisiz erişimi veya açığa çıkarmayı önlemek için, çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvence altına almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürler uyguladık.

Kişisel Verilerinizin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kişisel bilgilerinizin edinilmesini veya kullanılmasını kısıtlamayı seçebilirsiniz.

adresinden, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin ayrıntılarını talep edebilirsiniz. Hakkınızda tutulan bilgilerin bir kopyasını isterseniz lütfen bize ulaşın.

Hakkınızda tuttuğumuz herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen mümkün olan en kısa sürede yukarıdaki e-posta adresinden bize ulaşın. Yanlış olduğu tespit edilen herhangi bir bilgiyi derhal düzelteceğiz.

Intertoll-Europe ZRt'ye sağladığınız sizinle ilgili kişisel verileri yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve bilgisayar tarafından okunabilir bir biçimde alma ve bu verileri üçüncü bir tarafa aktarma hakkına sahipsiniz.

Ayrıca Intertoll-Europe ZRt'nin sizin hakkınızda tuttuğu kişisel bilgileri silmesini de talep edebilirsiniz.

Yasal Yollar

Herhangi bir veri koruma ihlali yapıldığını düşünüyorsanız, istediğiniz zaman Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (https://www.btk.gov.tr/iletisim) başvurma hakkınız vardır.

INTERTOLL ETİK KURALLARI

Bize Ulaşın

INTERTOLL TURKEY İŞLETME VE BAKIM A.Ş.

Levent Mahallesi Cömert
Sokak No: 1,
Yapı Kredi Plaza C Blok
İç Kapı No: 40-41, Kat: 17
Levent, 34330 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Phone: +90 212 317 4165
E-mail:

magnifiercross